• Tüm Ürünler
  • Jel Saşeler
  • Jel Şişeler
  • Göz Duşları
  • Jel Pansuman
  • Jel Battaniye
  • Güneş Yanığı
  • Yanık İlk Yardım Kiti
250.-TL
ve üzeri alışverişlerde
kargo ücretsiz
BURNFREE YANIK İLK YARDIM JELİ - 118ML ŞİŞE - İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞIMIZ YOKTUR - GÜNCEL STOK BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ
Bu jel tüm hafif yanıklar için ideal bir ilk yardım ürünüdür. Şişe BURNFREE pansumanlar ve battaniyelerde bulunan jelin aynısını içerir. 118 ml. şişe jelin kullanım kolaylığı ve kolay taşınabilir olması yanıklara her an ve her yerde müdahale etmenizi sağlar. Bu ürün evinizde, aracınızda ve işyerinizde ilk yardım çantanıza veya ilk yardım dolabınıza koyabileceğiniz ideal boyuttadır. Ayrıca yolculuğa veya doğaya çıkarken de kolaylıkla çantanıza sığar.
Stokda Yok...
  • Ürün Bilgileri
  • Yorumlar


BURNFREE YANIK İLK YARDIM JELİ-118 ml. şişe Bu jel tüm hafif yanıklar için ideal bir ilk yardım ürünüdür. Şişe BURNFREE pansumanlar ve battaniyelerde bulunan jelin aynısını içerir. 118 ml. şişe jelin kullanım kolaylığı ve kolay taşınabilir olması yanıklara her an ve her yerde müdahale etmenizi sağlar. Bu ürün evinizde, aracınızda ve işyerinizde ilk yardım çantanıza veya ilk yardım dolabınıza koyabileceğiniz ideal boyuttadır. Ayrıca yolculuğa veya doğaya çıkarken de kolaylıkla çantanıza sığar. BurnFree ısı yanıklarında, kaynar sıvı yanıklarında, buhar yanıklarında, elektrik kazaları sonrası oluşan yanıklarda, kimyasal madde temasıyla oluşan yanıklarda* ve ğüneş yanıklarında kullanılır. BurnFree ağda yanıklarında ve lazer epilasyon yanıklarında da kullanılır. BurnFree ayrıca küçük kesikler, hafif sıyrıklar, sürtünmeye bağlı küçük yaralanmalar (halı, çim saha yanığı vb.) ve hafif cilt yaralarında da iyi bir ilk yardım ürünüdür. BurnFree, tıbbi yanık ilk yardım protokolünde yer alan tüm adımların, tek başına ve tek bir uygulama ile yerine getirilmesine yardımcı olur. BurnFree soğutur, cildi nemlendirir, yanığın derinleşmesini engeller, acıyı giderir, yanık bölgeyi dış etkenlerden korur, enfeksiyonun engellenmesine ve iyileşme sürecine yardımcı olur. İçerdiği doğal Melaleuca özünün ayrıca sivrisinek sokmalarında da rahatlamaya yardımcı olduğu geleneksel tıp'da bilinir. Tüm bu özelliklerinden dolayı BurnFree şişelerine "Şişedeki İlk Yardım Çantası" adı verilmiştir. Kullanım Şekli: BurnFree yanık bölgeye mümkün olduğu kadar kalın bir tabaka halinde ve ovmadan tatbik edilir. Etkisini göstermesi için en az 30 dk. cilt üzerinde bırakılır. Ihtiyaca göre uygulamalar tekrarlanır. **Kimyasal madde yanıklarında, BurnFree uygulamasından önce yanık bölgesinin üzün süre (en az 20dk.) bol akan su ile kimyasaldan arındırılması gerekir. Kimyasal yanıklarda hemen bir hekime başvurunuz. ** "First Aid Kit in a Bottle". Ciddi yanıklarda, geniş alan kaplayan yanıklarda ve çocuk yanıklarında BurnFree uygulamasını takiben hemen ve acilen bir hekime veya yanık merkezine başvurun. Yanıklarda hızlı ve doğru ilk yardım ve acil müdahale çok önemlidir, ciddi yanıklarda doğru ve hızlı müdahale hayat kurtarır.